ثبت نام هفتمین دوره رقابتهای فتح پرچم (CTF) شروع شد.

این دوره از رقابتها در چهار محور برگزار میشه:
رقابت فتح پرچم: هفتمین دوره‌ی رقابت فتح پرچم از ۲۶ تا ۲۸ام آذرماه ۱۳۹۵ در یک مرحله و به صورت بین‌المللی برگزار خواهد شد. اگر اهل هک هستید این مسابقات میتونه آزمایش خوبی باشه.
معرفی تکنیک‌ها و روش‌های خلاقانه در نفوذ و دفاع: ارایه‌‌ی آخرین دستاوردها و روش‌های خلاقانه و کاربردی نفوذ و دفاع در فضای مجازی و ایجاد بستری برای معرفی توانمندی‌های فعالان حوزه‌ی امنیت، هدف اصلی این محور از رقابت‌ها است. علاقمندان به شرکت در این بخش از رقابت‌ها می‌توانند آثار خود در زمینه‌های مختلف هم‌چون معرفی آسیب‌پذیری‌های جدید و روش‌های نفوذ در سرویس‌ها، پروتکل‌ها و برنامه‌ها، روش‌های تحلیل، شکست یا کشف ضعف در الگوریتم‌های رمزنگاری و توابع درهم‌ساز، روش‌های نوین نفوذ به سیستم در سطح سخت‌افزاری، روش‌های نوین در مهندسی معکوس، روش‌های امن‌سازی در حوزه‌های نوظهور با رویکردی کاملا کاربردی و روش‌های خلاقانه موثر و کاربردی در امنیت سیستم‌ها و شبکه‌ها را تا روز دوشنبه یکم آذرماه ۱۳۹۵ ارسال کنند.
طراحی پوستر و کاریکاتور ترویجی: هدف این بخش، تولید اثرهایی است که با هدف آگاهی‌رسانی امنیتی به مخاطبان عام ایجاد می‌شوند. چالش اصلی در این بخش، که انتخاب اثرها نیز بر اساس آن صورت می‌پذیرد، ایجاد یک اثر خلاقانه، جذاب و موثر است که حاوی پیامی ساده درباره‌ی یک یا چند موضوع مهم در حوزه‌ی امنیت اطلاعات در جامعه باشد. شرکت‌کنندگان می‌توانند پیامی تصویری و گرافیکی در خصوص هر یک از مباحث امنیتی مطرح در فضای تبادل اطلاعات را ارایه دهند. آخرین مهلت ارسال آثار روز یک‌شنبه ۲۸ام آذرماه ۱۳۹۵ است.
کارگا‌ه‌های آموزشی و تخصصی: در این بخش تعدادی کارگا‌ه تخصصی و آموزشی برگزار خواهد شد. آخرین مهلت ثبت‌نام در این کارگاه‌ها روز یک‌شنبه ۲۸ام آذرماه ۱۳۹۵ است.
Save

شروع ثبت نام رقابتهای فتح پرچم شریف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *